Hakkımızda

Tire İnşaat

İnşaat sektöründe deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan firmamız, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanında Özel Sektöre karşı taahhüt işlerini başarıyla yerine getirmekte olup, sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasındadır.

Firmamız İnşaat sektöründe endüstriyel tesisler, alt yapı, yol yapım, park ve sosyal tesis alanında faaliyet göstermekte olup, bu projelerde modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar insana ve doğaya saygılı, çağdaş yaşama hizmet edecek kalitede güvenli ve sağlam yapıları üretmeyi kendine temel ilke edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda, projelerimizde çalışan personelimizin ekip çalışmasını benimseyen, bilgili ve deneyimli personeller olmasına, son teknoloji ekipman ve teçhizatların kullanımı ve kullanılan malzemelerin yapıya canlılık ve estetik katan standartlara uygun kaliteli malzemeler olması hususları birinci önceliğimizdir.

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen inşaat teknolojisini yapılara uygulayarak çağın ve modern yaşamın gereklerine uygun insan odaklı kaliteli, güvenilir ve sağlam yapılar üretmektir.

Vizyonumuz

Kalite ve sağlamlığın güvencesi olarak anılan sektörün lider firmaları arasında yer almaktır.

Referanslar